poniedziałek, 12 stycznia 2015

♥ Internetowa przyjaźń #2 ♥

Cześć!
       Już kiedyś pisałam o mojej przyjaźni z Klaudią i ogólnie rzecz biorąc omawiałam temat przyjaźni przez internet. Tym razem nie będę opowiadać tylko o tym, ale o naszym pierwszym spotkaniu ♥
       Spotkałyśmy się w wakacje 2014 roku. Klaudia przyjechała do mnie, do Warszawy 8 sierpnia. 
Ten dzień był naprawdę cudowny, jak i również zabawny. Zaczęło się od tego, że mój tata pomylił dworce i jechaliśmy 40 minut dłużej niż mieliśmy jechać, co równało się z czekaniem mojej przyjaciółki na dworcu. Pogoda tego dnia nam, także nie dopisała, ponieważ padał dość silny deszcz. Jednak, gdy w końcu dotarłam na miejsce wysiadłam, a raczej wyskoczyłam z samochodu, zaczęłam biegać i rozglądać się za osobą, którą tak bardzo pragnęłam zobaczyć na żywo. Po krótkim czasie zobaczyłam Klaudię, zaczęłyśmy do siebie biec. Byłyśmy coraz bliżej siebie. Od prawię 300 kilometrów do mniej niż jednego milimetra. Tak, nareszcie miałyśmy przy sobie osoby, które rozumieją nas jak nikt inny, które wiedzą o nas więcej niż ktokolwiek inny. W końcu mogłam ją przytulić. Mieć ją przy sobie. Moją przyjaciółkę, prawię jak siostrę. Dziwne, prawda? Ktoś kogo widziałam tylko raz na własne oczy znaczy dla mnie tak wiele.
Podczas jazdy do mojego domu dałam Klaudii naszyjnik *zdjęcie*. Przez 3 dni codziennie robiłyśmy coś ciekawego. Zjazdy na pontonach, kolejka górska, wypad na zakupy, zwiedzanie miasta itd. Naprawdę chciałabym to wszystko przeżyć jeszcze raz. 
     Niestety nadszedł dzień, w którym musiałyśmy się pożegnać. Tak strasznie nie chciałam, żeby wyjeżdżała. Żegnałyśmy się kilka - kilkanaście minut. Kiedy Klaudia musiała wsiadać do autokaru, dopiero zaczęło do mnie powoli docierać, że ją zobaczyłam, spotkałyśmy się, a ona zaraz jedzie. Do końca dnia płakałam. Strasznie za nią tęskniłam i tęsknie nadal. Teraz do tego mamy utrudnione rozmowy przez skype i możemy tylko ze sobą pisać. Klaudia wie ile dla mnie znaczy. Wiesz, prawda? Bardzo dużo. Ma moje serduszko i do tego bardzo dobrze się nim opiekuje. Dziękuję Ci za wszystko. Pamiętaj, że mimo niektórych kłótni, nigdy o Tobie nie zapomnę, zawszę będziesz dla mnie najlepszą przyjaciółką. Kocham Cię ♥


Dla Klaudii xx

Będzie mi bardzo miło jak udostępnisz lub powiesz znajomym o moim blogu :) Możesz również zostawić po sobie komentarz ♥Karla x2 komentarze:

  1. O boże , nie wierze. Strasznie Cię kocham i dziękuje. ❤

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna historia :) wzruszyłam się, bo to niespotykane :) powodzenia!

    OdpowiedzUsuń