piątek, 2 maja 2014

INTERNETOWA PRZYJAŹŃ. ISTNIEJE?

Hey :):)
Dziś przychodzę do was z tematem internetowej przyjaźni. A no właśnie
spytałam was czy w nią wierzycie.Większość odpowiedziała że TAK lecz nie wiele mniej uważa że NIE. Dużo osób pisało mi że przyjaźń jest wtedy, gdy ktoś się zna, może się spotkać itp. Odpowiadaliście też że sami macie takich przyjaciół. Moim zdaniem ona istnieje. Dużo ludzi nie potrafi znaleźć takiej swojej przyjaźni w swoim gronie, dlatego też szuka jej w internecie. Tu nie chodzi o jakieś portale, chodzi o to że znajdujesz sobie powiedzmy że  na FB znajomego i normalnie się dogadujecie :) Jak już się poznacie, zobaczycie się na video chacie i znajdziecie wspólny język myślę że nie ma w tym nic złego żebyście zostali przyjaciółmi. Ja sama mam taką przyjaciółkę. Od niedawna ale czuję się jakbyśmy znały się wieki. Cudowne w takich przyjaźniach jest to że dzielą nas kilometry. Tak wiem. Cieszę się z tego że nie możemy się spotkać? Otóż nie. Kocham w tym to że im dużej się czeka na to pierwsze spotkanie, łączy nas większa więź. Z każdą minutą kochamy się coraz bardziej choć nigdy się nie widziałyśmy. Im dłużej na coś czekasz, później jest to bardziej wyjątkowe. Teraz może trochę o mnie i o.... właśnie. O Klaudii. <3 Poznałyśmy się na grupie o 1D. Mamy wspólne marzenia i wspólne pasje. Na początku nasze rozmowy wyglądały tak:
Hey
Cześć
Co tam?
Ok a tam?
Spoczko
Aha
...
Ale po paru dniach znalazłyśmy wspólny język, zaczęłyśmy gadać na skype. Dzięki Klaudii mam lepszą opinię wobec siebie i innych. KOCHAM CIĘ BARDZO KLAUDUSIU! <3Pozdrowienia dla:
Klaudii H.
Marleny B.
Agaty O.
Pati W.
Marzeny M.
Natalii G.


To już na tyle. Mam nadzieję że post się podobał i nie zanudziłam :) Zapraszam do obserwowania i komentowania :):):):) Napiszcie czy waszym zdaniem istnieje internetowa przyjaźń. :):):) 


4 komentarze:

 1. Fajne widać internetowa przyjaźń naprawdę istnieje

  OdpowiedzUsuń
 2. zupełnie się z tobą zgadzam, mam tak samo <3
  poznałam taką pewną Patrycje i czuję jakbyśmy się znały wieki ! :3
  fajnie, że ty masz taką samą osobę, której możesz wszystko powiedzieć ! :) + filmik *__* (miły gest) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wygląd bloga :)
  http://autografy-patrycji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja koleżanka też znalazła sobie koleżanke przez internet ;) Sliczny densing ;) http://sweet-life-maggie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń